Spam Poison
Community

20 Years

Feeding spammers
since 2003

Polish

 

Walcz ze spammerami

Walcz ze spammerami

Roboty internetowe (zwane też pająkami - 'spiders') to programy, które ściągają strony podążajac za hiperlinkami. Kiedy robot spammera odwiedza Twoją stronę, bloga, forum dyskusyjne, itp., to sprawdzi wszystkie strony, do których linkujesz w poszukiwaniu adresów email, które mógłby zaśmiecić.
 

Teraz możesz walczyć przeciwko tym robotom!

Wszystko co należy zrobić, to umieścić na swojej stronie link do tej strony, tak aby robot przeglądający Twoją stornę został wessany na tą. Aby umieścić taki link wklej jeden z poniższych kodów:

 
Tekst : Walcz ze spamem! Kliknij tutaj!

<a href="http://polish-1669933734.spampoison.com">Walcz ze spamem! Kliknij tutaj!</a>

 
Wklejka blogowa :

<a href="http://polish-1669933734.spampoison.com"><img src= "http://pics8.inxhost.com/images/sticker.gif" border="0" width="80" height="15"/></a>

 

Roboty zbierające emaile zostaną zamknięte w nieskończonej pętli i będą otrzymywać dynamicznie generowane fałszywe adresy, przez co do ich baz danych zostaną dostarczone nieprawdopodobne ilości bezużytecznych danych. Dzięki temu bazy te zostaną zatrute do tego stopnia, że staną się całkowicie bezużyteczne :-)


Specjalne podziękowania dla Dominika Kozaczko, który pomógł nam stworzyć polską wersję tej strony. Odwiedź jego stronę pod adresem logrus.sytes.net

 

 

 
Monitoring by
PRTG Network Monitor